Odwiedzamy podopiecznych

Przedświąteczny czas jest dla nas zawsze bardzo intensywny. Chcemy dotrzeć do wszystkich naszych podopiecznych z paczkami świątecznymi, żywnością albo chociaż z czymś symbolicznym.

Każdego roku właśnie z takimi symbolicznymi stroikami przychodzimy do Szpitala Dietla przy ul. Focha. W tym okresie Szpital jest w remoncie, nie ma tam zbyt wiele miejsca na ozdoby, ale Pani Ordynator Agata Mamak na każde święta dba o to, żeby Pacjenci i Personel mieli choć namiastkę świątecznej atmosfery. 

Przygotowaliśmy w Wolontariacie razem z Seniorkami małe wielkanocne stroiki, które trafią do Pacjentów, na stoliki przy łóżkach i wywołają uśmiech. 

Na dyżurkę Pielęgniarek trafił duży stroik z wikliny i bukszpanu, który zawisł koło zegara i kalendarza i teraz będzie odliczał świąteczny czas. Kochani możemy robić takie rzeczy dzięki Waszemu wsparciu. 

Po powrocie ze szpitala nasi  Wolontariusze pojechali do Podopiecznych naszego Stowarzyszenia z paczkami świątecznymi. Niektóre paczki były bardziej prezentowe i symboliczne a niektóre duże i ciężkie.

Te właśnie zawierały produkty żywnościowe żeby na  świątecznych stołach niczego nie brakowało. Mogliśmy obdarować 50 naszych Podopiecznych dzięki Waszemu wsparciu a także dzięki Bankowi Żywnosci i Męskiej Szkole Podstawowej przy ul. Radziejowskiego, której uczniowie wspierają nas przy każdych Świętach 

Dziękujemy Kochani, robicie wspaniałe rzeczy, niesiecie pomoc i dobro, wywołujecie łzy wzruszenia i szczere uśmiechy.

Prosimy pamiętajcie żeby w rozliczeniu z Urzędem Skarbowym przekazać 1,5% na nasze Stowarzyszenie KRS 0000178336