Natalia i Alla wracają na Ukrainę

Wojna w Ukrainie jeszcze się nie skończyła ale Natalia z mamą Allą i dwoma małymi synkami, Denisem i Maksymem, postanowiła wrócić do swojego domu w okolicy Lwowa.

Rodzina mieszkała u nas od początku wojny. Przez te miesiące spędziliśmy razem wiele chwil: smutnych, pełnych strachu i niepewności ale też radosnych i świątecznych.
Obchodziliśmy razem
święta, spędzaliśmy wakacje. Chłopcy świętowali w Krakowie swoje urodziny.

Наталия Юсупова i Alla Korzhova były wspaniałymi lokatorkami naszego Domu w Łagiernikach. Zawsze uśmiechnięte, pełne inicjatywy i chętne do pomocy. Dbały o dom i dobrą atmosferę. Każdego dnia starały się poprawić swoją sytuację, podejmując naukę języka i pracę.

Spędziliśmy razem tak wiele wspaniałych wieczorów, jedząc ukraińskie potrawy i śpiewając piękne ukraińskie piosenki. 

Dzisiejszy wieczór był ostanim spędzonym razem. Natalia postanowiła wrócić do swojego męża, bez którego nie chce już dłużej żyć. Chłopcy tęsknią za tatą i za swoim domem. Rozumiemy tą decyzję i wspieramy, pomimo że rozstania zawsze są smutne.

Kochani dziękujemy Wam za każde Wasze wsparcie, którego tak hojnie udzielaliście dla Rodzin z Ukrainy mieszkających w naszym Domu. To dzięki Wam Natalia, Alla, Maksym i Denis czuli się bezpieczni i zaopiekowani przez ten cały czas w Polsce.

Natalia i Alla, nasz dom już zawsze będzie Waszym domem. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach i pamięci z Waszymi promiennymi uśmiechami. Dziękujemy za każdy dzień razem. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, szczęścia, spokoju i życia bez zmartwień.


Niech będzie pokój na Ukrainie!