Kolędowanie w DPS

W ubiegłą sobotę Grupa Muzyczna Eliasza zorganizowała Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 55. 

Wśród zimowej aury, która panowała za oknami, usłyszeliśmy najpiękniejsze kolędy, pastorałki i najbardziej znane świąteczne piosenki. 

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej byli zachwyceni, rozbawieni i wzruszeni. Co chwilę śmiali się, płakali a na koniec każdego utworu bili brawo z entuzjazmem.

Grupa Muzyczna Eliasza bardzo profesjonalnie zorganizowała ten Koncert. Przybyli muzycy z gitarami, instrumentem klawiszowym i bębnem. Usłyszeliśmy aż sześciu wokalistów i niektóre utwory wykonali z podziałem na głosy. 

Usłyszeliśmy Chrystus się rodzi, Oj Maluśki Maluśki i Bracia patrzcie jeno. Solowe wykonanie Zaśpiewajmy kolędę i wspólnie z publicznością Świeć gwiazdeczko. 

Na specjalne życzenie jednego z Podopiecznych Muzycy wykonali Kolędę dla Nieobecnych Zbigniewa Preisnera. 

Po koncercie oprócz gromkich braw usłyszeliśmy indywidualne podziękowania i kilka wzruszających historii, którymi podzielili się z nami Podopieczni Domu Pomocy Społecznej. 

To było magiczne spotkanie. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor, która umożliwiła nam to spotkanie i oczywiście do Grupy Muzycznej Eliasza za cudowny występ. Jesteście wspaniali!